"Zdrowa jama ustna, nie ogranicza się do zdolności mówienia, uśmiechania się, wąchania, smakowania, dotykania, żucia, przełykania i wyrażania poprzez mimikę różnych emocji, bez odczuwania bólu lub jakichkolwiek innych dolegliwości i chorób zespołu twarzoczaszki. To podstawowy składnik zdrowia i dobrostanu, tak fizycznego jak i psychicznego człowieka. Odzwierciedla fizjologiczne, społeczne i psychologiczne właściwości, które wyznaczają jakość życia." - prof. David M. Wiliams, ekspert FDI

Nasza klinika

Nasza klinika może pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem. Profesjonalny Zespół, nowoczesne wyposażenie gabinetów, najnowsze metody leczenia są gwarancją terapeutycznych sukcesów.

W Klinice Wiktorska każdego Pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, troszcząc się nie tylko o jego zdrowie, ale także o komfort podczas leczenia. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych: leczenie zachowawcze, endodoncja pod mikroskopem (leczenie kanałowe), periodontologia (leczenie dziąseł), chirurgia, implantologia, ortodoncja, protetyka. Zajmujemy się także leczeniem dzieci oraz szeroko pojętą profilaktyką. Przeprowadzamy zabiegi w sedacji lub znieczuleniu ogólnym (narkozie).

Nasz Zespół to wykwalifikowani lekarze w zakresie oferowanych specjalności i dyplomowane higienistki stomatologiczne oraz dyplomowane asystentki stomatologiczne. Gabinety wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, klimatyzację oraz nowoczesne technologie stomatologiczne. Mamy również własną pracownię radiologiczną z tomografem komputerowym.

Naszą specjalnością jest leczenie Pacjentów z dentofobią, czyli tych dla których wizyta u dentysty wiąże się z poważnym, uniemożliwiającym poprawne dbanie o stan jamy ustnej, stresem i lękiem. 

Konsultacje prowadzimy również w języku angielskim, niemieckim, portugalskim, czeskim oraz rosyjskim.

Zdrowy i piękny uśmiech naszych Pacjentów jest naszym codziennym priorytetem, co potwierdzają nasi zadowoleni Pacjenci. Zapraszamy! 

Klinika Wiktorska

Usługi

Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Co nas wyróżnia wśród innych?

  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • dla pacjentów z bólem zęba zawsze znajdziemy czas
  • potrafimy odebrać strach przed zabiegami dentystycznymi (leczenie dentofobii)
  • wypełnienia i leczenie kanałowe wykonujemy w powiększeniu (lupy, mikroskop)
  • wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie rtg przy użyciu najnowszego aparatu do tomografii komputerowej
  • używamy tylko najwyższej jakości materiałów renomowanych firm
  • stosujemy bardzo rygorystyczne metody sterylizacji m.in według ISO
  • stosujemy najnowszej generacji aparaty ortodontyczne które znacząco skracają czas leczenia i zmniejszają częstotliwość wizyt kontrolnych
  • profesjonalne czyszczenie zębów wykonują higienistki z wieloletnim stażem
  • ze wskazań lekarza lub na życzenie pacjentów wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym i sedacji

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Klinika Wiktorska
Wysokiej jakości leczenie
Klinika Wiktorska
Specjalistyczna wiedza
Klinika Wiktorska
Profesjonalny sprzęt
Klinika Wiktorska
Fachowa obsługa

Nasz zespół

Doświadczony personel to podstawa działania każdej  z naszych klinik. W celu spełnienia Państwa oczekiwań nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą  w kursach i kongresach w kraju i za granicą.

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!

Specjaliści z naszego centrum są gotowi by służyć Tobie pomocą.

Opinie

Zadzwoń teraz