Drodzy Pacjenci,

Obserwując bacznie sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 po długich debatach przekazujemy trudną dla nas decyzję, że w okresie od 16.03 do 29.03 Klinika Wiktorska Warszawa będzie tymczasowo zamknięta.

Z pełną odpowiedzialnością przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji #zostańwdomu. Wasze i nasze bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Zdrowie jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc nadal dbajmy o nie wspólnie.

Życzymy Wam i Waszym najbliższym zdrowia, spokoju i wielu wartościowych chwil.

Będziemy się kontaktować ze wszystkimi Pacjentami. Postaramy się na bieżąco informować o dalszych krokach prewencyjnych w Klinice oraz o ponownym otwarciu.

W pilnych przypadkach zapraszamy do kontaktu online przez messenger na Facebooku oraz maila 📩kontakt@klinika-wiktorska.pl

Nasza klinika

Nasza klinika może pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem. Profesjonalny Zespół, nowoczesne wyposażenie gabinetów, najnowsze metody leczenia są gwarancją terapeutycznych sukcesów.

W Klinice Wiktorska każdego Pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, troszcząc się nie tylko o jego zdrowie, ale także o komfort podczas leczenia. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych: leczenie zachowawcze, endodoncja pod mikroskopem (leczenie kanałowe), periodontologia (leczenie dziąseł), chirurgia, implantologia, ortodoncja, protetyka. Zajmujemy się także leczeniem dzieci oraz szeroko pojętą profilaktyką. Przeprowadzamy zabiegi w sedacji lub znieczuleniu ogólnym (narkozie).

Nasz Zespół to wykwalifikowani lekarze w zakresie oferowanych specjalności i dyplomowane higienistki stomatologiczne oraz dyplomowane asystentki stomatologiczne. Gabinety wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, klimatyzację oraz nowoczesne technologie stomatologiczne. Mamy również własną pracownię radiologiczną z tomografem komputerowym.

Naszą specjalnością jest leczenie Pacjentów z dentofobią, czyli tych dla których wizyta u dentysty wiąże się z poważnym, uniemożliwiającym poprawne dbanie o stan jamy ustnej, stresem i lękiem. 

Konsultacje prowadzimy również w języku angielskim, niemieckim, portugalskim, czeskim oraz rosyjskim.

Zdrowy i piękny uśmiech naszych Pacjentów jest naszym codziennym priorytetem, co potwierdzają nasi zadowoleni Pacjenci. Zapraszamy! 

Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów

Usługi

Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Co nas wyróżnia wśród innych?

  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • dla pacjentów z bólem zęba zawsze znajdziemy czas
  • potrafimy odebrać strach przed zabiegami dentystycznymi (leczenie dentofobii)
  • wypełnienia i leczenie kanałowe wykonujemy w powiększeniu (lupy, mikroskop)
  • wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie rtg przy użyciu najnowszego aparatu do tomografii komputerowej
  • używamy tylko najwyższej jakości materiałów renomowanych firm
  • stosujemy bardzo rygorystyczne metody sterylizacji m.in według ISO
  • stosujemy najnowszej generacji aparaty ortodontyczne które znacząco skracają czas leczenia i zmniejszają częstotliwość wizyt kontrolnych
  • profesjonalne czyszczenie zębów wykonują higienistki z wieloletnim stażem
  • ze wskazań lekarza lub na życzenie pacjentów wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym i sedacji

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
Wysokiej jakości leczenie
Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
Specjalistyczna wiedza
Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
Profesjonalny sprzęt
Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
Fachowa obsługa

Nasz zespół

Doświadczony personel to podstawa działania każdej  z naszych klinik. W celu spełnienia Państwa oczekiwań nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą  w kursach i kongresach w kraju i za granicą.

Home
4.1 (81.67%) 12 votes

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!

Specjaliści z naszego centrum są gotowi by służyć Tobie pomocą.

Opinie

Zadzwoń teraz