O nas

Nasza klinika

Klinika Wiktorska to firma z długoletnim doświadczeniem, która oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne z zakresu profilaktyki, implantologii, periodontologii, protetyki i wielu innych dziedzin stomatologii. Nasi Pacjenci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie leczenia chorób zębów i jamy ustnej. Dbamy o uśmiechy każdego pokolenia — rodziców, ich dzieci i wnuków. Swoimi działaniami wspieramy także leczenie laryngologiczne.

Nasz zespół składa się z dziesięciu wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz ośmiu dyplomowanych higienistek stomatologicznych. Na terenie kliniki znajdują się cztery gabinety lekarskie — co skraca czas oczekiwania na wizytę. Prócz tego dysponujemy gabinetem higienistycznym oraz własną pracownią radiologiczną z tomografem komputerowym. Dbamy o to, by zawsze pracować na nowoczesnym sprzęcie i materiałach najwyższej jakości — ma to pozytywny wpływ na komfort leczenia i ostateczny efekt.

Głównym celem naszego zespołu jest szerzenie ogólnej wiedzy na temat higieny jamy ustnej, zalet płynących z profilaktyki chorób zębów i zagrożeń związanych z jej brakiem. Zapobieganie chorobom jest łatwiejsze, tańsze i mniej bolesne od leczenia — dlatego staramy się przekazywać Pacjentom te wartości, aby zawsze mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Dlaczego my?

Posiadamy certyfikat ISO, który jest zbiorem norm i wzorów usprawniających system zarządzania i jakością. Droga uzyskania tej certyfikacji nie jest prosta, jednakże korzyści, jakie z niej wynikają są warte poświęcenia.

Polega to na spełnieniu określonych wymagań, co w odniesieniu do kliniki stomatologicznej znaczy odpowiednie wyposażenie, czystość, najwyższy poziom kontroli sterylizacji i dezynfekcji. Nasz gabinet nastawiony jest na ciągłe doskonalenie. Chcielibyśmy, aby Pacjenci, którzy przekraczają próg naszej kliniki mogli mieć pewność, że jakość wykonywanych tutaj usług jest na najwyższym poziomie.

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu naszego zespołu lekarzy i higienistek, jesteśmy w stanie zapewić Państwu pełen zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości.

Zapraszamy serdecznie do naszych gabinetów!

Usługi

Opinie

Zadzwoń teraz