O nas

Nasza klinika

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od codziennej higieny i profilaktyki, aż po skomplikowane zabiegi z zakresu implantologii, periodontologii, a nawet laryngologii, które w razie potrzeby przeprowadzane są w sedacji bądź narkozie.

Nasz zespół składa się z dziesięciu wysoko wykwalifikowanych lekarzy, oraz czterech dyplomowanych higienistek stomatologicznych. Dla oszczędności czasu naszych pacjentów, na terenie kliniki znajdują się aż cztery gabinety lekarskie, jeden gabinet higienistyczny oraz pracownia radiologiczna z tomografem komputerowym, a każde z tych pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt i materiały najwyższej jakości. Głównym celem kliniki jest dbanie o zdrowy uśmiech naszych pacjentów, ale także szerzenie ogólnej wiedzy na temat higieny jamy ustnej oraz zagrożeń związanych z jej brakiem. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, a dzięki doświadczeniu i technologii, które posiadamy, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem.

Dlaczego my?

Posiadamy certyfikat ISO, który jest zbiorem norm i wzorów usprawniających system zarządzania i jakością. Droga uzyskania tej certyfikacji nie jest prosta, jednakże korzyści, jakie z niej wynikają są warte poświęcenia.

Polega to na spełnieniu określonych wymagań, co w odniesieniu do kliniki stomatologicznej znaczy odpowiednie wyposażenie, czystość, najwyższy poziom kontroli sterylizacji i dezynfekcji. Nasz gabinet nastawiony jest na ciągłe doskonalenie. Chcielibyśmy, aby Pacjenci, którzy przekraczają próg naszej kliniki mogli mieć pewność, że jakość wykonywanych tutaj usług jest na najwyższym poziomie.

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu naszego zespołu lekarzy i higienistek, jesteśmy w stanie zapewić Państwu pełen zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości.

Zapraszamy serdecznie do naszych gabinetów!

Usługi

Opinie

Zadzwoń teraz