Stomatologia estetyczna

Cennik zabiegów

 • Wybielanie zębów lampą w gabinecie 1600 zł
 • Bonding 500 - 660 zł
 • Licówka kompozytowa 450 - 660 zł
 • Licówka porcelanowa 2 300 zł

Umów wizytę

  Celem zabiegów stomatologii estetycznej jest poprawa wyglądu zębów, a tym samym naszego uśmiechu i czynników związanych odbiorem własnego wyglądu. Nietrudno się domyślić tego, że w tej dziedzinie głównym aspektem pracy jest nie leczenie, a widoczna poprawa stanu uzębienia. Działania te dotyczą między innymi wybielania zębów, korygowania ich kształtu czy ustawienia, jak również uzupełniania widocznych braków, pęknięć lub wyszczerbień na powierzchni szkliwa. Do stomatologii estetycznej moglibyśmy zaliczyć również część zabiegów z zakresu leczenia zachowawczego a nawet implantologii i protetyki jednak te zabiegi mają głównie aspekt zdrowotny. W stomatologii estetycznej liczy się wygląd, gdyż mało kto wie, że zdrowe zęby to oznaka nie tylko zdrowia, ale także… atrakcyjności!

  Jeżeli więc pragniemy zadbać o własny wygląd i cieszyć się zjawiskowym uśmiechem oraz wręcz niekończącą się pewnością siebie — należy pomyśleć o pomocy, jaką gwarantuje stomatologia estetyczna. Co możemy Ci zaoferować?

  Zabiegi stomatologii estetycznej

  Zwyczajowo najpopularniejsze zabiegi, które zawierają się w pojęciu stomatologia estetyczna to między innymi, te zawarte poniżej:wybielanie zębów lampą Beyond, dające niezwykle zadowalające efekty już po pierwszym skorzystaniu z niego. Zęby stają się wyraźnie bielsze i przy utrzymaniu odpowiedniej higieny, taki stan może być obecny przez dłuższy okres.

  Zakładamy licówki

  Mocowanie licówek, czyli niezwykle cienkich płatków porcelanowych lub ceramicznych, pozwalających na osiągnięcie pożądanego przez pacjenta kształtu czy długości zęba. Licówki są niezwykle trwałe, nie zmieniają kształtu a przy tym wszystkim zachowują kolor przez wiele lat. Dzięki nim możliwe jest usuwanie powstałych na powierzchni szkliwa przebarwień, niemożliwych do usunięcia przy pomocy tradycyjnych rozwiązań, takich jak te występujące przez zaburzenia w mineralizacji szkliwa.

  Wypełnienia Inlay/Onlay

  Uzupełnienia stomatologiczne wykorzystujące technologię Inlay oraz Onlay, coraz powszechniej stosowane w przeróżnych gabinetach i klinikach. Odznaczają się one niezwykle zadowalającą estetyką, a przy tym są odporne na zniszczenia wynikające z urazów mechanicznych czy też codziennego użytkowania.

  Dbamy o twój piękny uśmiech

  Wszystko robimy po to, żeby Wasz uśmiech był zjawiskowo piękny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z prowadzonych przez nas zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Komfort wynikający z możliwości swobodnego uśmiechania się jest prawdziwie nieoceniony. Stomatologia estetyczna to kapitalny sposób, aby ma nowo móc cieszyć się pięknym uśmiechem, pozwalającym na okazywanie pełnej palety emocji!

  Usługi

  Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Co nas wyróżnia wśród innych?

  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • dla pacjentów z bólem zęba zawsze znajdziemy czas
  • potrafimy odebrać strach przed zabiegami dentystycznymi (leczenie dentofobii)
  • wypełnienia i leczenie kanałowe wykonujemy w powiększeniu (lupy, mikroskop)
  • wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie rtg przy użyciu najnowszego aparatu do tomografii komputerowej
  • używamy tylko najwyższej jakości materiałów renomowanych firm
  • stosujemy bardzo rygorystyczne metody sterylizacji m.in według ISO
  • stosujemy najnowszej generacji aparaty ortodontyczne które znacząco skracają czas leczenia i zmniejszają częstotliwość wizyt kontrolnych
  • profesjonalne czyszczenie zębów wykonują higienistki z wieloletnim stażem
  • ze wskazań lekarza lub na życzenie pacjentów wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym i sedacji

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Klinika Wiktorska
  Wysokiej jakości leczenie
  Klinika Wiktorska
  Specjalistyczna wiedza
  Klinika Wiktorska
  Profesjonalny sprzęt
  Klinika Wiktorska
  Fachowa obsługa

  Opinie

  Zadzwoń teraz