Wybielanie zębów

Umów wizytę

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

  Wybielanie zębów pozwala na uzyskanie optymalnego koloru uzębienia, maksymalnie zbliżonego do naturalnej bieli. Spośród dostępnych rozwiązań, stomatolog jest w stanie wybrać idealne dla spełnienia potrzeb Pacjenta. Dostępne możliwości to wybielanie nakładkowe, za które jest odpowiedzialny Pacjent, oraz wybielanie zębów w gabinecie przy pomocy specjalistycznych lamp. Oba zabiegi są całkowicie bezpieczne dla zdrowia Pacjenta.

  Wybielanie zębów w domu

  Wybielanie zębów w domu, czyli wybielanie nakładkowe to rozwiązanie zadedykowane dla Pacjentów pragnących przechodzić przez ten proces we własnym zaciszu domowym. Nakładki na zęby, które wykorzystuje Pacjent, są tworzone na podstawie jego unikalnych wycisków szczęki i żuchwy. Mają one specjalne zbiorniczki na żel wybielający, który powinien być nakładany na wewnętrzną stronę nakładki. Po takim przygotowaniu Pacjent umieszcza je w swojej jamie ustnej na całą noc. Rozjaśnienie koloru zębów można zauważyć już po pierwszym użytkowaniu, jednak należy pamiętać, że cały proces wybielania nakładkowego powinien trwać przynajmniej 7 dni. Efekty utrzymują się przez około dwa lata od zakończenia wybielania. Aby były one trwałe, należy stosować się do zaleceń stomatologa dotyczących „białej diety”.

  Wybielanie zębów w gabinecie

  Alternatywą dla wybielania zębów w zaciszu domowym jest tradycyjne wybielanie w gabinecie. Jest to bardzo prosty i bezpieczny zabieg. Podczas jego trwania, stomatolog nakłada na zęby Pacjenta specjalny preparat o cechach wybielających (może on mieć postać żelu lub pasty). Następnie uzębienie jest naświetlanie przy pomocy lampy BEYOND. Jej działanie sprawia, że nadtlenek wodoru, obecny w składzie wybranego specyfiku utlenia się, przez co zęby stają się wyraźnie bielsze. Zdecydowanymi zaletami wybielania zębów w gabinecie są szybszy czas osiągnięcia efektów i możliwość rozjaśnienia zębów nawet o kilka tonów po pierwszej wizycie. Należy jednak pamiętać o tym, że po tak silnym wybielaniu istnieje możliwość wystąpienia drobnej nadwrażliwości szkliwa na zimne i ciepłe bodźce. Podobnie jak w przypadku domowego zabiegu, konieczne jest zastosowanie „białej diety” przez 3 dni.

  Usługi

  Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Co nas wyróżnia wśród innych?

  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • dla pacjentów z bólem zęba zawsze znajdziemy czas
  • potrafimy odebrać strach przed zabiegami dentystycznymi (leczenie dentofobii)
  • wypełnienia i leczenie kanałowe wykonujemy w powiększeniu (lupy, mikroskop)
  • wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie rtg przy użyciu najnowszego aparatu do tomografii komputerowej
  • używamy tylko najwyższej jakości materiałów renomowanych firm
  • stosujemy bardzo rygorystyczne metody sterylizacji m.in według ISO
  • stosujemy najnowszej generacji aparaty ortodontyczne które znacząco skracają czas leczenia i zmniejszają częstotliwość wizyt kontrolnych
  • profesjonalne czyszczenie zębów wykonują higienistki z wieloletnim stażem
  • ze wskazań lekarza lub na życzenie pacjentów wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym i sedacji

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
  Wysokiej jakości leczenie
  Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
  Specjalistyczna wiedza
  Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
  Profesjonalny sprzęt
  Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów
  Fachowa obsługa

  Opinie

  Zadzwoń teraz