Leczenie dzieci

Umów wizytę

  Wysokiej klasy gabinet stomatologiczny jest w stanie zapewnić najwyższą możliwą jakość usług, nawet w przypadku tak wymagającej grupy, jaką są dzieci. Kluczem dla miłych wspomnień związanych z taką wizytą jest nie tylko odpowiednie podejście do pacjenta, ale też zaufanie maluchów do osoby chcącej zadbać o ich stan uzębienia. W Klinice Wiktorska wierzymy, że znalezienie wspólnego języka z najmłodszym Pacjentem jest gwarancją tego, że leczenie będzie zakończone sukcesem!

  Wizyta adaptacyjna

  Dla wielu dzieci, a zwłaszcza tych, które jeszcze nigdy nie usiadły w fotelu stomatologicznym, wizyta w klinice kojarzy się z czymś nieznanym i co ważniejsze — przerażającym. To właśnie dlatego jest potrzebna pierwsza wizyta adaptacyjna. Przełamanie strachu przed czymś nowym i jednocześnie — nieznanym jest kluczowe dla wykluczenia wystąpienia fobii! Właśnie dlatego, na wizycie adaptacyjnej młody Pacjent będzie mógł bezproblemowo zapoznać się z tym, co zaciekawi go wewnątrz danego pomieszczenia.

  Edukacja stomatologiczna dla rodziców

  Niezwykle ważną częścią samej edukacji dzieci w zakresie stomatologii jest odpowiednia edukacja ze strony najważniejszych dla nich osób. Czasami można zapomnieć, że to właśnie rodzice są pierwszymi nauczycielami swoich pociech i to oni dają im pierwszą, nieraz kluczową dawkę wiedzy… oraz lęku! Rodzice powinni rozumieć i przekazywać wiedzę na temat tego, że wizyta u stomatologa powinna być traktowana nie jako kara czy nieprzyjemne doświadczenie, a jako swego rodzaju przygoda i okazja do podjęcia leczenia zębów. W Klinice Wiktorska pragniemy edukować rodziców na temat potencjalnych chorób uzębienia oraz co najważniejsze — właściwych nawyków higienicznych, mających przeznaczenie profilaktyczne. Dzięki temu, najmłodsi z Pacjentów nie tylko poczują się komfortowo w gabinecie ulubionego stomatologa, ale też będą rozumieć, dlaczego jest to konieczne dla utrzymania zdrowia jamy ustnej!

  SPRAWDŹ: zeszyt edukacyjny „Ja i mój uśmiech”, Polski Czerwony Krzyż

  Usługi

  Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Co nas wyróżnia wśród innych?

  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • dla pacjentów z bólem zęba zawsze znajdziemy czas
  • potrafimy odebrać strach przed zabiegami dentystycznymi (leczenie dentofobii)
  • wypełnienia i leczenie kanałowe wykonujemy w powiększeniu (lupy, mikroskop)
  • wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie rtg przy użyciu najnowszego aparatu do tomografii komputerowej
  • używamy tylko najwyższej jakości materiałów renomowanych firm
  • stosujemy bardzo rygorystyczne metody sterylizacji m.in według ISO
  • stosujemy najnowszej generacji aparaty ortodontyczne które znacząco skracają czas leczenia i zmniejszają częstotliwość wizyt kontrolnych
  • profesjonalne czyszczenie zębów wykonują higienistki z wieloletnim stażem
  • ze wskazań lekarza lub na życzenie pacjentów wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym i sedacji

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Klinika Wiktorska
  Wysokiej jakości leczenie
  Klinika Wiktorska
  Specjalistyczna wiedza
  Klinika Wiktorska
  Profesjonalny sprzęt
  Klinika Wiktorska
  Fachowa obsługa

  Opinie

  Zadzwoń teraz